KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038438
nr 1303 8438
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Oljemålning, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. "Kvinnan på Boulevarde. Signerad, 1992. Olja på duk, 56x47, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:25:45
25/1 10:54:44
700 kr
27/1 17:43:34
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén